HOME O NÁS

NABÍDKA

MYTÍ VOZIDEL ČISTĚNÍ VOZIDEL CENÍK FOTO KONTAKT
   

NABÍDKA SLUŽEB

 

 

Mytí vozidel

Naší specializací je mytí vozidel s ručním tlakovým předmytí WAP technologií, díky které je zaručeno, že vaše vozidlo pojede do automatické mycí linky zbaveno většiny nečistot na vozidle, v podbězích či mušek a tím bude mytí vozidla účinnější a výsledkem bude výrazně lepší umytí než u mytí vozidla bez tlakového předmytí WAP.

V nabídce máme celkem 8 automatických programů + ruční mytí houbou kde vozidlo se do kartáčové mycí linky nedostane a je umyto ručně hubou a šamponem. Nově v nabídce tlakové pěnové předmytí!

Mytí motoru je vhodné před návštěvou STK a je vždy potřeba 10-15 minut vyčkat na vychládnutí motoru vozidla.

Čistění vozidel a renovace autolaků

Doplňková služba k mytí vozidel je čistění vozidel interiéru i exteriéru. Čistění interiéru vozidla suchou či mokrou cestou je kompletní vyčistění vnitřku vozidla včetně stropnice, sedaček, plastů a dalších částí interiéru vozidla. Provádíme také renovaci autolaků a to buď ručním broušením a voskováním nebo u méně poškozených laků pouze ručním voskováním. V nabídce máme nově broušení a renovaci světlometů u vašich vozidel a taky ruční voskování s nanotechnologií, které je nejlepší dlouhodobou ochranou pro váš lak!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

MartinB